Drzwi wewnętrzne

Nowoczesne drzwi wewnętrzne — pokojowe i łazienkowe

Nowoczesne drzwi wewnętrznestandardowe, przesuwne, czy bezprzylgowe — stanowią ozdobę wnętrz. Są też gwarancją komfortu ciszy podczas odpoczynku i pracy. Stanowią też zaporę dla przeciągów i przenikaniu zapachów między pomieszczeniami. Powinny być odpowiednio dopasowane do konstrukcji budynku oraz jego wystroju. Nowoczesne drzwi wewnętrzne to najczęściej drewniane, dobrane pod kolor skrzydła z ościeżnicami. Posiadają często nietypowy profil. Szeroki wybór oraz współpraca z wieloma producentami pozwala nam dopasować odpowiednie dla każdego domu. Nasza oferta obejmuje nowoczesne drzwi wewnętrzne standardowe, bezprzylgowe oraz przesuwne na różne wymiary. Dostępne są one także w szerokiej kolorystyce. Ważna jest także ich wysoka jakość wykonania. Drzwi wewnętrzne w ciągu tygodnia są otwierane i zamykane setki razy. Nie przywiązuje się do tego wagi. Jednak istotne jest, by były solidne i właściwie zamontowane.

Drzwi wewnętrzne do pokoju, kuchni i łazienki — wymiary

Standardowe, jednoskrzydłowe drzwi wewnętrzne to powszechne szerokości 60, 70, 80 i 90 cm. W domach o nowoczesnej architekturze zdarzają się jednak nietypowe otwory wejściowe. Tu warto zastanowić się nad drzwiami przesuwnymi. Są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. Dostępne w szerokiej gamie kolorów łatwo dopasować je do wnętrza. Doskonale nadają się do wejść nietypowych. Ze względu na swoją konstrukcję są one wygodniejsze w małych pomieszczeniach. Ich otwarcie nie ogranicza bowiem cennego w takich przypadkach miejsca. Drzwi przesuwne pasują doskonale do nowoczesnych wnętrz.

Drzwi wewnętrzne - sprzedaż i montaż - Zielski Sochaczew, Warszawa, Łódź

Modne i nowoczesne drzwi wewnętrzne — z przeszkleniem lub bez

Drzwi wewnętrzne z przeszkleniem, czy bez? Wszystko zależy od miejsca ich montażu. Przeszklenie może bowiem spełniać kilka funkcji. Jedną z nich jest ta typowo dekoracyjna. Druga informuje domowników o użytkowaniu danego pomieszczenia. Wewnętrzne, przeszklone drzwi najczęściej montowane są do łazienki i toalety. Ozdobne, matowe wykończenie szkła zapewnia intymność. Jest także jasnym sygnałem, że pomieszczenie jest zajęte. Dodatkowa ozdoba może być też częścią wystroju wnętrza. Nowoczesne drzwi z przeszkleniem nadają się do kuchni, sypialni oraz pomieszczeń w stylu industrialnym. W tym przypadku istotny jest gust i pomysł samych użytkowników.

Nowoczesne drzwi bezprzylgowe

Drzwi bezprzylgowe to nowoczesne rozwiązanie do każdego domu. Są wyjątkowo estetyczne. Dostępne w wielu wzorach i kolorach świetnie komponują się z modnymi wnętrzami. Tajemnica ich atrakcyjności skrywa się w prostocie i minimalizmie. Montaż wewnętrznych drzwi bezprzylgowych stosowany jest najczęściej w pomieszczeniach zamkniętych. Optycznie poszerzają podłogę we wnętrzu. Świetnie sprawdzają się jako drzwi pokojowe, łazienkowe i kuchenne.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne — oferta, sprzedaż i montaż

Nasza oferta obejmuje nowoczesne, drewniane, przylgowe i bezprzylgowe drzwi wewnętrzne następujących producentów: Erkado, DRE, Polskone i Porta. Wykonujemy kompleksowy montaż drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicą. Dopasowujemy je także do nietypowych otworów wejściowych. Oferujemy bezpłatny pomiar i wycenę. Montaż drzwi wewnętrznych realizujemy w miastach: Sochaczew, Warszawa, Łódź i okolicach. W celu dokonania darmowej wyceny inwestycji prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży.