Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne do domu i mieszkania — metalowe i drewniane

Wejściowe drzwi zewnętrzne do domu i mieszkania to nie tylko kwestia estetyki. To także bezpieczeństwo domowników i ich majątku. Nie bez znaczenia jest ich jakość oraz materiał, z jakiego zostały wykonane. Najpopularniejsze są wejściowe drzwi zewnętrze drewniane i metalowe. Często oba te surowce łączy się ze sobą. Można je w ten sposób dekorować i wzmacniać. Drzwi wejściowe do domu i mieszkania zyskują wtedy na atrakcyjności. Są też znacznie bezpieczniejsze. Przede wszystkim jednak powinny być odporne na warunki panujące na zewnątrz. Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku nie są narażone na warunki atmosferyczne. Jednak te do domu muszą sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym. Powinny być ponadto prawidłowo osadzone w futrynie. Oszczędzi to w przyszłości utraty ciepła. Montaż wejściowych drzwi zewnętrznych drewnianych i metalowych jest zatem niezwykle istotny. Oszczędzi kosztów związanych z ogrzewaniem. W skrajnych przypadkach nie spowoduje nawiewania śniegu, czy nadmiernej wilgotności powietrza.

Wejściowe drzwi zewnętrzne do domu i mieszkania — wymiary

Na rynku dostępne są różnego rodzaju wejściowe drzwi do domu i mieszkania. Ich cechą wspólną są standaryzowane wymiary. Producenci każdy ich model wytwarzają w różnych szerokościach. Najbardziej popularne wejściowe drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe mają szerokość 90 i 100 cm. Popularne są tzw. dostawki. Drugie, mniejsze skrzydło stosowane jest w domach. Często spotykane są też w kamienicach. Pozwalają na wygodne przenoszenie gabarytowych mebli. To wygodne rozwiązanie wymaga też niezwykłej dbałości przy zakładaniu. Montaż drzwi dwuskrzydłowych lub z dostawką wymaga staranności i doświadczenia. Źle przeprowadzony prowadzić będzie do trudności z ich domykaniem i nieszczelnościami. Metalowe, czy drewniane, zewnętrzne drzwi wejściowe da się dopasować niemal na każdy wymiar.

Wejściowe drzwi zewnętrzne - sprzedaż i montaż - Zielski Sochaczew, Warszawa, Łódź

Zewnętrzne drzwi wejściowe — pełne lub z przeszkleniem

Nowoczesne drzwi wejściowe charakteryzują się ciekawym designem. Do historii przechodzą te płaskie i nieatrakcyjne. Chętnie wybierane są z eleganckimi przetłoczeniami i przeszkleniami. Te ostatnie powszechnie montowane są w domach. Dają one mieszkańcom możliwość obserwacji otoczenia i identyfikacji gości. Drewniane drzwi wejściowe do domu powinny być też antywłamaniowe. Żaden bowiem wzór i przeszklenie nie stanowi o bezpieczeństwie. Dużą rolę przejmują tu zamki. Jednak same zewnętrzne drzwi wejściowe powinny być odporne na wyważenie i uszkodzenia mechaniczne.

Antywłamaniowe drzwi wejściowe do domu i mieszkania — sprzedaż i montaż

Firma Zielski z siedzibą w Sochaczewie od początku swojego istnienia oferuje solidne, antywłamaniowe zewnętrzne drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Najlepsze pochodzą z oferty Erkado, DRE, Polskone i Porta. Mając stosowne doświadczenie, oferujemy sprzedaż i montaż drzwi wejściowych na każdy wymiar. Oferujemy przy tym bezpłatny pomiar i wycenę. Zlecenia montażu wejściowych drzwi zewnętrznych do mieszkań i domów realizujemy w Sochaczewie, Warszawie, Łodzi i okolicach. Gwarantujemy przy tym profesjonalne i fachowe podejście do zleconych prac. Posiadamy bogatą ofertę drzwi wejściowych drewnianych i metalowych. Aby się z nią zapoznać i dokonać wyceny montażu, prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży.