Moskitiery

Nowoczesne moskitiery na wymiar — Zielski — Sochaczew, Żyrardów, Skierniewice

Moskitiery to półprzepuszczalne siatki o gęstych oczkach. Montowane są na oknach oraz drzwiach balkonowych i tarasowych w budynkach. Ich zadaniem jest ochrona domowników przed owadami. Są niezwykle przydatne w ciepłych porach roku, kiedy obserwujemy zwiększoną ich aktywność. Najbardziej dokuczliwe są tu oczywiście komary i inne owady kąsające. Potrafią one zepsuć całą radość ze słonecznych dni. Są niezwykle uciążliwe w nocy. Głęboki sen sprawia, że nie możemy bronić się przed owadami. Te zaś urządzają sobie prawdziwą ucztę kosztem domowników. Stąd od lat istnieje moda na moskitiery. Skutecznie chronią one przed wlatywaniem do pomieszczeń owadów. Zabezpieczają domowników przed pokąsaniem i ugryzieniami. Moskitiery to wyjątkowo skuteczne rozwiązanie, nie tylko dla alergików. Łączą w sobie efektywność i efektowność. Nowoczesne moskitiery mogą bowiem stanowić także ozdobę okien i drzwi balkonowych, czy tarasowych. Subtelna budowa i bogata kolorystyka umożliwia ich dopasowanie do wystroju wnętrza i wyglądu budynku. Sama siatka powstrzymująca owady jest wykonana z włókien szklanych. Gwarantuje to jej wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. W firmie Zielski — Sochaczew dostępne są następujące rodzaje moskitier:

  • moskitiery ramkowe;
  • moskitiery otwierane;
  • moskitiery rolowane;
  • moskitiery plisowane.
Zielski Sochaczew - nowoczesne moskitiery na wymiar

Moskitiera ramkowa na wymiar okna

Moskitiery ramkowe są jednymi z najpopularniejszych do domu i biura. Są dopasowane na wymiar do okien. Chronią przed ekspansją owadów, zachowując jednocześnie optymalną cyrkulację powietrza. Moskitiery ramkowe wykonywane są na indywidualne zamówienie. Wynika to z konieczności dopasowania ich rozmiaru do powierzchni okien. Dużym atutem tego rozwiązania są nietypowe formy moskitier. Mogą one przybierać kształty okręgów, trójkątów, czy trapezów. Ich rama wykonana jest z profili aluminiowych lub PCV. Montaż moskitier ramkowych nie uszkodzi okna. Są bardzo trwałe. Po okresie letnim można je z łatwością zdemontować i ponownie założyć w nowym sezonie.

Moskitiera otwierana na okna i drzwi

Moskitiery otwierane montowane są na okna i drzwi balkonowe lub tarasowe. Są mocowane na stałe, przez co służyć mogą cały rok. Funkcjonują niczym skrzydła okienne lub drzwi. Moskitiery otwierane wytwarzane są na wymiar. Wyposażone są w elegancki uchwyt ułatwiający ich otwieranie. Niewielkie magnesy odpowiadają za trwałe i dokładne zamknięcie. Na obrzeżach moskitier otwieranych montowane są uszczelki szczotkowe. Zapobiegają one przed przedostawaniem się owadów i insektów przy ich krawędziach.

Zielski Sochaczew - sprzedaż i montaż moskitier
Zielski Sochaczew - moskitiery na okna oraz drzwi tarasowe i balkonowe

Moskitiera rolowana na okna i drzwi

Moskitiery rolowane także montowane są na stałe. Występują w wersjach poziomej i pionowej. Doskonale nadają się do okien, jak i drzwi. Mechanizm opiera się na prowadnicach i sprężynie. Dzięki temu w mgnieniu oka można rozwinąć lub zwinąć rolowaną moskitierę do specjalnej kasety. System przypomina popularne rolety materiałowe. Jednak zamiast nieprześwitującej tkaniny mamy siatkę przeciw owadom. Ten rodzaj moskitiery może być używany przez cały rok. Zarówno mechanizm, jak i siatka są odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Moskitiera plisowana do drzwi tarasowych

Moskitiera plisowana dedykowana jest do rozsuwanych drzwi tarasowych i balkonowych. Zbudowana jest z aluminiowych profili oraz siatki przeciw owadom. Wygodną obsługę gwarantuje uchwyt i wytrzymały magnes utrzymujący moskitierę w pożądanej pozycji. To wyjątkowo funkcjonalne i eleganckie rozwiązanie. Siatka niemal nie ogranicza dostępu światła. Nie zachodzi więc obawa przed zaciemnieniem pomieszczenia. Moskitiery plisowane są wyjątkowo wytrzymałe. Siatka po złożeniu całkowicie chowa się w profilu aluminiowym. Po zsunięciu zajmuje minimalną przestrzeń.

Zielski Sochaczew - moskitiera do drzwi tarasowych
Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew

Moskitiery Skierniewice, Sochaczew – Umów wycenę moskitier na wymiar!

Pełny katalog moskitier na okna i drzwi dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów, Skierniewice.

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu moskitier robionych na wymiar! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.