Systemy Sunbreaker

Sunbreaker – nowoczesny system przeciwsłoneczny do domu

Subreaker to wysoce efektywny i efektowny zewnętrzny system przeciwsłoneczny. Jego nowoczesny wygląd służy jednocześnie jako architektoniczny element ozdobny budynku. Wygląda ponadczasowo. Doskonale współgra z dużymi przeszkleniami. Zabezpiecza przed słońcem sprzyjając klimatyzacji pomieszczeń. Charakteryzuje się trwałością i wysoką jakością wykończenia. Prowadnice i lamele Sunbreaker wykonane są z trwałych stopów aluminium. Gwarantuje to lekkość oraz wytrzymałość konstrukcji. Umożliwia też łatwe dopasowanie systemu na wymagany wymiar. Lamele Subreaker występują w wersji stałej. Mogą też obracać się w zakresie 0-90 stopni. Pozwala to całkowicie wyeliminować źródło światła z zewnątrz domu. To wyjątkowe rozwiązanie. System Sunbraker doskonale komponuje się z nowoczesnym budownictwem, zapewnia wysoką estetykę elewacji budynku.

Zielski - Sochaczew - sunbreaker - realizacje

Montaż systemu Sunbreaker – Zielski – Sochaczew

Montaż systemu Sunbreaker poprzedzony jest wcześniejszą darmową wyceną i opomiarowaniem. Wybrane elementy przeciwsłonecznej przesłony zewnętrznej do budynku przygotowywane są pod konkretny wymiar. System Sunbreaker montowany jest w opcji ruchomej lub stałej. Pierwsza z nich wyposażona jest w mechanizm oraz napęd w postaci silnika elektrycznego. Sunbreaker montuje się na elewacji budynku w płaszczyźnie pionowej i poziomej. Można go bez problemu zdemontować. Jest prosty i bezgłośny w użytkowaniu.

System Sunbreaker – wzory, kolory – Zielski Sochaczew

System Sunbreaker wygląda świetnie na każdej elewacji. Zabezpiecza duże i nietypowe przeszklenia przed silnym nasłonecznieniem. Pozwala to zredukować ilość energii poświęconą na klimatyzację pomieszczeń. Wielką zaletą systemu Sunbreaker jest duża gama kolorów. Pozwala dobrać odpowiedni ich odcień do elementów wykończeniowych budynku. Sunbreakert nie tylko bez problemu wpisze się w krajobraz. Dodatkowo nada mu nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. Na wybór kolorów zapraszamy do siedziby firmy Zielski w Sochaczewie. Można u nas liczyć na darmowe i fachowe doradztwo.

Zalety zewnętrznego systemu przeciwsłonecznego Sunbreaker

System Sunbreaker to nowoczesne rozwiązanie chroniące wnętrze budynku przed nagrzewaniem i zbytnim naświetlaniem. Wpisuje się w nowoczesny trend w architekturze. Doskonale współgra z dodatkami i elementami wykończenia budynku z zewnątrz. Stopy aluminium zastosowane do produkcji Sunbreakerów są wyjątkowo wytrzymałe. Zapewniają też dużą możliwość modelowania materiału. Stąd system Sunbreaker jest tak uniwersalny. Nadaje budynkom lekkości i wyjątkowej estetyki. Stosując go możesz liczyć na:

  • redukcję światła docierającego z zewnątrz budynku;
  • oszczędności w kosztach energii podczas użytkowania klimatyzatorów
  • nowoczesny i atrakcyjny wygląd elewacji budynku;
  • odporność na warunki atmosferyczne;
  • trwałość i efektywność systemu.
Zielski - Sochaczew - System Sunbreaker na elewacji domu - realizacje
Zielski - Sochaczew - System Sunbreaker - montaż na elewacji - realizacje

 

Umów się na wycenę systemu Sunbreaker do Twojego domu i innego budynku!

Pełny katalog systemów Sunbreaker dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów.

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu rolet zewnętrznych! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.

Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew