Żaluzje drewniane

 

Żaluzje drewniane w ofercie Zielski Sochaczew

 

Żaluzje drewniane to wyjątkowo estetyczna dekoracja okien. Ich wygląd sprawia, że nabierają dodatkowej, wizualnej funkcjonalności. Przede wszystkim są to drewniane żaluzje przeciwsłoneczne. Chronią wnętrza mieszkań i domów przed nadmiernym oświetleniem. Wprowadzają zarazem do środka nowoczesny i bardzo efektowny element wystroju. Drewniane żaluzje przeciwsłoneczne to doskonały dodatek w salonie czy sypialni. Idealnie sprawdzą się w mniejszych pokojach i na oknie tarasowym. Podkreślą wystrój i odizolują pomieszczenie od słońca. Żaluzje drewniane z oferty Zielski Sochaczew charakteryzują się wysoką estetyką i jakością. Mają solidną konstrukcję i eleganckie wykończenie. W znacznym stopniu wpływają na design wnętrza. Drewniane lamele idealnie pasują do każdego stylu. Zwłaszcza kiedy dostępne są w różnej kolorystyce.

Zielski Sochaczew - eleganckie żaluzje drewniane na wymiar - realizacje

Białe i jasne żaluzje drewniane

Białe żaluzje drewniane doskonale nadają się do nieco mniejszych przestrzeni. Pasują do prostych wnętrz w stylu skandynawskim. Tam kolor biały jest głównym w wystroju. Żaluzje drewniane w kolorze białym świetnie podkreślą przewodni kolor w pomieszczeniu. Będą dobrze wyglądać we wnętrzach minimalistycznych. Białe żaluzje drewniane sprawdzą się idealnie w jasnych wnętrzach.

Ciemne żaluzje drewniane

Ciemne żaluzje drewniane podkreślą industrialny wystrój pomieszczeń. Doskonale kontrastują z jasnymi przestrzeniami ścian. Doskonale uzupełniają stonowaną kolorystykę wnętrz. Ciemne żaluzje drewniane są idealne do nowoczesnych wnętrz.

Żaluzje w kolorach drewna — klasyczne wzory

Żaluzje w kolorach drewna to doskonały wybór do pomieszczeń w klasycznym stylu. Odpowiednio dobrane wzór i kolorystyka lameli dodają szyku i elegancji w każdym wnętrzu. To najpopularniejszy wybór. Kolorystyka drewnianych żaluzji pozwala dopasować je do każdego pomieszczenia. Ich naturalny wygląd nadaje ciepła i przytulności.

Żaluzje drewniane na wymiar do każdego wnętrza

Z uwagi na wysoką estetykę żaluzje drewniane są bardzo popularne. Montowane są głównie w domach. Często zobaczyć je można w biurach, urzędach, czy restauracjach. Są uniwersalne. Zarówno w designie, jak i montażu. To, co je wyróżnia to możliwość dopasowania żaluzji drewnianych na wskazany wymiar. Atutem jest wzornictwo i kolorystyka. Pozwala ona dobrać odcień lameli do mebli, czy dodatków w pomieszczeniu. To doskonały wybór do każdego wnętrza. Bez względu na jego wielkość.

Zielski Sochaczew - żaluzje drewniane - sprzedaż i montaż

 

Żaluzje drewniane na wymiar — szerokość 25 mm

Żaluzje drewniane 25 mm to świetny produkt dla domowych okien. Chronią nie tylko przed promieniami słońca, ale i izolują od ciepła. Pomieszczenia w domu znacznie mniej się nagrzewają. Pozwoli to zaoszczędzić na kosztach klimatyzacji. Żaluzje drewniane 25 mm najlepiej sprawdzają się w małych pomieszczeniach i pokojach. Odmieniają ich wygląd, wprowadzają poczucie estetyki i dobrego gustu. Dobrze zaciemniają wnętrze.

Zielski Sochaczew - żaluzje drewniane 25 mm - sprzedaż i montaż - realizacje

 

Żaluzje drewniane na wymiar — szerokość 50 mm

Drewniane żaluzje o szerokości lameli 50 mm wyglądają doskonale w większych przestrzeniach. Idealnie sprawdzają się w biurach, urzędach i restauracjach. Podkreślają wystrój dużych salonów i przestrzeni mieszkalnych. Uwagę zwraca ich struktura. Na szerszych lamelach efektu nabiera wzór i kolor drewna. Wysoka jakość wykończenia podnosi estetykę wnętrza. Żaluzje drewniane 50 mm świetnie zaciemniają pomieszczenia. Doskonale izolują też od ciepła.

Zielski Sochaczew - żaluzje drewniane 50 mm - sprzedaż i montaż
Zielski Sochaczew - żaluzje drewniane i drewnopodobne na wymiar - wzory i kolory

 

Umów wycenę żaluzji drewnianych do salonu i  biura!

Pełny katalog żaluzji drewnianych dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów.

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu żaluzji drewnianych! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, rolety, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.

Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew