Żaluzje harmonijkowe plisowane

Żaluzje plisowane na wymiar — Zielski — Sochaczew

Żaluzje plisowane to jedna z bardziej popularnych przysłon okiennych. Są nie tylko funkcjonalne. To także wysokiej jakości ozdoba wnętrz. Duże możliwości stwarza dopasowanie żaluzji plisowanych na wymiar do oczekiwań i potrzeb Klientów. Dużym atutem jest szeroki wybór tkanin do ich wykonania. Zwinięte zajmują niewielką przestrzeń. Co ciekawe, żaluzje plisowane mogą być składane zarówno u dołu, jak i góry okna. Mają też duże możliwości w zakresie sterowania. Można użyć tu zarówno sznurków, łańcuszków, jak i systemów opartych na elektryce. Charakterystyczne dla żaluzji plisowanych jest brak rurki nawojowej. Składają się one w harmonijkę o szerokości około 2 centymetrów. Ich montaż nie przeszkadza w otwieraniu i zamykaniu okna. Materiał żaluzji plisowanych wkomponowany jest w ramę skrzydła. Zapewnia to wysoką estetykę tego rodzaju przysłon okiennych. Stąd też i ich popularność. Budowa pozwala na przysłonięcie dowolnego fragmentu okna. Zarówno górnej, dolnej, jak i środkowej jego części.

Zieslki Sochaczew - żaluzje plisowane na wymiar - sprzedaż i montaż

Żaluzje plisowane — wzornictwo i kolorystyka

Żaluzje plisowane są atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza. Sprzyja temu wzornictwo materiałów oraz ich kolorystyka. Do ich produkcji używa się zarówno nieprzezroczystych, jak i transparentnych tkanin. Sposób ich budowy pozwala na zastosowanie kilku rodzajów dodatków wykończeniowych. Najważniejsza w żaluzjach plisowanych jest jednak możliwość dopasowania ich do niemal dowolnego kształtu okna. Bez problemu można je także montować na skośnych powierzchniach. Wraz z dużym wyborem kolorów tworzy to niemal nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrz. Warto tu nadmienić, że można też dobrać kolorystykę osprzętu. Stąd tak łatwo dopasować żaluzje plisowane do różnego rodzaju okien. Doskonale nadają się zarówno do drewnianej, PCV, jak i aluminiowej stolarki. To świetna alternatywa dla zwykłych żaluzji okiennych. Materiał znajduje się blisko szyby. W każdym przypadku wygląda to bardzo estetycznie. Ponadto żaluzje harmonijkowe ograniczają też nagrzewanie się pomieszczenia. Wszystko to za sprawą doboru odpowiedniej tkaniny i specyfiki ich montażu.

Żaluzje plisowane — łatwe czyszczenie i konserwacja

To, co wyróżnia żaluzje plisowane to łatwość ich czyszczenia i konserwacji. Można je dość szybko zdjąć z mechanizmu i wyczyścić. W przypadku kurzu wystarczy lekko wilgotna ściereczka bawełniana. Silniejsze zabrudzenia można usunąć piorąc tkaninę w roztworze wody i delikatnego płynu do prania. Woda powinna mieć temperaturę około 30 stopni. Harmonijka zachowuje swój kształt. Bez problemu da się później ponownie zamontować na mechanizmie opuszczania i podnoszenia plis. Nie należy się też przejmować blaknięciem tkaniny. Renomowani producenci żaluzji plisowanych dbają o ich najwyższą jakość. Stąd intensywność ich kolorów pozostaje przez wiele lat użytkowania. Materiał nie odkształca się i nie wyciąga. Dostępne są też żaluzje plisowane z materiałów trudnopalnych.

Zielski - Sochaczew - żaluzje plisowane - szeroki wybór wzorów i kolorów
Zielski-Sochaczew - przysłony okienne - sprzedaż i montaż

Żaluzje plisowane, harmonijkowe — zastosowanie

Wewnętrzne rolety plisowane są wyjątkowo uniwersalne. Doskonale pasują do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Pomaga w tym ich łatwy montaż oraz wybór kolorów i tkanin. Żaluzje plisowane świetnie komponują się z wnętrzem pomieszczeń w domu i biurze. Mogą też służyć jako przesłony na oszklonych werandach. Idealnie nadają się do przydomowych ogrodów zimowych. Duża w tym zasługa ich nieskomplikowanego montażu. Nadają wnętrzom nowoczesnego wystroju. Bardzo łatwo dopasować je do dominujących kolorów. Mogą je podkreślać bądź stanowić elegancki kontrast. Tu wszystko dopasować można do wymagań i oczekiwań Klientów.

Zalety żaluzji plisowanych

Żaluzje plisowane mają wiele zalet. Stąd są tak chętnie montowane we wnętrzach domów i lokali użytkowych. Zgodnie z opiniami Klientów, do najważniejszych zaliczyć należy:

  • minimalistyczny wygląd;
  • wyjątkowo prosta obsługa;
  • samohamujący mechanizm przeciwdziałający opadaniu żaluzji;
  • łatwość utrzymania ich w czystości;
  • płynna praca żaluzji plisowanych;
  • duży wybór kolorów tkanin oraz osprzętu;
  • możliwość przesłaniania dowolnych fragmentów okien;
  • uniwersalność w zakresie rodzajów i kształtów okien.
Zielski - Sochaczew - żaluzje plisowane harmonijkowe do domu i biura

Umów wycenę żaluzji plisowanych do domu i biura!

Pełny katalog żaluzji plisowanych dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów.

Zielski - Sochaczew - żaluzje, rolety, parapety - sprzedaż i montaż

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu żaluzji okiennych! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.

Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew