Przysłony zewnętrzne

Żaluzje i zewnętrzne rolety okienne – Skierniewice, Sochaczew

Dostępne w naszej ofercie przysłony zewnętrzne (moskitiery, rolety i żaluzje) wykonane są z najbardziej trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu świetnie się sprawdzają jako ochrona przed słońcem, wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi, a w niektórych przypadkach mogą stanowić także ochronę przed insektami. Ich dodatkowym wyróżnikiem jest nieprzeciętnie długi okres gwarancji – wynoszący aż 36 miesięcy!

1

Żaluzje zewnętrzne

Żaluzje fasadowe, dostępne w naszej ofercie w dwóch wariantach (żaluzje podtynkowe i natynkowe) to system przysłonowy oparty na wygodnym mechanizmie lamelowym, który umożliwia kontrolę nasłonecznienia bez konieczności odsłaniania okna. Żaluzje zewnętrzne, podobnie jak te przeznaczone do wnętrz, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród miłośników funkcjonalnych rozwiązań, ponieważ stanowią naturalną klimatyzację – latem zapewniają w domu niezbędny cień i chłód, pozwalając tym samym zaoszczędzić na używaniu urządzeń klimatyzacyjnych.

Dostępne warianty:

Galeria zdjęć:

Rolety zewnętrzne (rolety aluminiowe)

Rolety podtynkowe i natynkowe wykonane z mocnego i trwałego aluminium zapewniają solidną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i tak potrzebną latem izolację termiczną, a jednocześnie poprawiają bezpieczeństwo jako dodatkowa bariera antywłamaniowa.

Rolety okienne – Skierniewice, Sochaczew, Żyrardów – Dostępne warianty:

  • rolety natynkowe
  • rolety naokienne
  • rolety podtynkowe
rolety-zewnetrzne-2big
2

Moskitiery (siatki przeciw owadom)

Moskitiery to doskonały sposób na ochronę przed nieproszonymi gośćmi w postaci insektów. Dzięki temu, że montuje się je po zewnętrznej stronie ram okiennych i drzwiowych, nie przeszkadzają w pracy wewnętrznych systemów osłonowych.

Dostępne warianty rolet:

  • okienne (ramkowe i rolowane)
  • drzwiowe (ramkowe, rolowane, przesuwne i plisowane)

Galeria zdjęć:

Rolety SCREEN (system ZIP)

Rolety zewnętrzne SCREEN (system ZIP) to nowość na rynku systemów osłonowych. Ich największą zaletą jest wiatroodporność oraz wszechstronne zastosowanie – dzięki nim można osłonić przed słońcem i wiatrem nie tylko okna i drzwi, ale też balkony i tarasy.

screen12
Refleksol_120

Refleksole (system ZIP oraz prowadzenie linkowe)

Refleksol świetnie sprawdzi się do zabudowy balkonu i tarasu. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów ochroni przed nagrzaniem lub zbyt dużą ilością światła, jednocześnie nie zaciemniając za bardzo pomieszczenia. Refleksol to naturalna klimatyzacja i oszczędność.