Rolety dzień noc

Rolety dzień noc na wymiar — Zielski — Sochaczew

Rolety dzień i noc są nowoczesnym i eleganckim rozwiązaniem. Zapewniają szeroką funkcjonalność i komfort użytkowania. Dopełniają aranżację wystroju wnętrza w pomieszczeniach utrzymanych w różnych stylach. Stanowią połączenie zalet rolet przeciwsłonecznych z funkcjonalnością żaluzji. Nie tylko chronią przed wzrokiem przechodniów i sąsiadów. Dzięki nim można wygodnie regulować dopływ światła do pomieszczenia. Rolety dzień i noc doskonale spisują się zarówno w domu, jak i biurze. Jest lekka i łatwa w montażu. Nie wymaga przeprowadzania specjalistycznych prac, by je zainstalować. Co najważniejsze, rolety dzień i noc wytwarzane są na potrzebny do wnętrza wymiar. Dzięki temu idealnie prezentują się w każdym oknie. Pasują zarówno do okien PCV, drewnianych, jak i aluminiowych. To doskonała alternatywa dla rolet materiałowych, czy żaluzji. Zapewniają wygodę i prostotę użytkowania.

Rolety dzień noc — kolory i wzory

Rolety dzień i noc dostępne są w szerokim wzornictwie i kolorystyce. Dzięki temu bardzo łatwo dopasować je do wnętrza pokoju, salonu, czy biura. Mogą stanowić kontrast dla kolorystyki wnętrz. Często uzupełniają wystrój, wtapiając się w barwy pomieszczenia. Nie bez znaczenia jest także duży wybór tkanin, z których są wykonane. Wśród nich są zarówno te transparentne, jak i zaciemniające wnętrza. Czyni to rolety dzień i noc niezwykle uniwersalnymi w wystroju. Bardzo łatwo dopasować je do oczekiwań i potrzeb użytkowników. Dzięki nim możliwa jest regulacja dopływu światła do własnych preferencji. Naprzemienne, przezroczyste i zaciemniające paski idealnie w tym pomagają. Roleta dzień i noc ma bowiem opcję całkowitego osłonięcia pomieszczenia przed światłem dziennym. To innowacyjny sposób na kontrolę poziomu zaciemnienia wnętrz.

Zielski - Sochaczew - sprzedaż i montaż rolet dzień i noc
Zielski - Sochaczew - duży wybór rolet dzień i noc

Jak działają rolety dzień noc?

Rolety dzień i noc wykonane są z podwójnej warstwy tkaniny. Składa się ona z naprzemiennych, przezroczystych oraz przysłaniających światło pasów. Ich konstrukcja pozwala na przesuwanie powierzchni materiału względem siebie. Dzięki temu można ustawić je w taki sposób, by blokowały dostęp promieni słonecznych. Ich obsługa jest niezwykle prosta. Odbywa się przy pomocy żyłek lub taśm z koralików. Ustawienie odpowiedniego przepustu światła z zewnątrz nie stanowi najmniejszego problemu. Roletę dzień i noc można też całkowicie podnieść. W takim przypadku całkowicie odsłaniamy okno, uzyskując pełny prześwit. Warto dodać, że niektóre rodzaje tkanin stanowią dobrą izolację termiczną. Przyda się ona zarówno podczas upalnego lata, jak i mroźnej zimy. Odgradzają one przeszkloną powierzchnię okna od przestrzeni pomieszczeń. W efekcie pozwala to zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i chłodzenia wnętrz.

Eleganckie rolety dzień noc na wymiar każdego okna

Dużą zaletą rolet dzień i noc jest możliwość dopasowania ich na wymiar okna. Ich konstrukcja nie pozwala na montaż w nietypowych otworach stolarki. Jednak idealnie nadają się do typowych kształtów okien. Wykonanie rolet na wymiar dodatkowo uatrakcyjnia wnętrze. Wygląda ono na zaprojektowane i wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły. To ważne podczas aranżacji wnętrz. Każdemu zależy bowiem na jak najlepszym odbiorze wizualnym użytkowanych pomieszczeń. Prócz szerokiej funkcjonalności rolet dzień i noc to kolejny argument przemawiający za ich popularnością. Ten rodzaj przysłon wewnętrznych nadaje się do okien, drzwi tarasowych i balkonowych.

Rodzaje rolet dzień i noc

Rolety dzień i noc to różne ich rodzaje w kontekście budowy. Te można bowiem montować na różne sposoby. Mechanizm pozwala na bezinwazyjne ich założenie. W tym wypadku stosuje się dobrane do stolarki uchwyty. Nie wymagają one nawiercania ram okiennych. Możliwe jest też montowanie ich na ścianie. Mogą swobodnie zwisać podwieszone u sufitu. Świetnie prezentują się też przytwierdzone do ściany. Równie elegancko wyglądają żaluzje dzień i noc chowane w estetycznej kasecie. Każda z nich po zwinięciu zajmuje minimalną przestrzeń. To ważne, ponieważ rozwiązania takie nie szpecą zadbanych wnętrz. Można montować je zarówno do skrzydła stolarki, jak i zasłaniając wnękę okienną. Rolety dzień i noc w kasecie wyposażone są dodatkowo w prowadnice. Zabezpieczają one tkaninę przed odchylaniem się od szyb. Chronią ponadto przed uszkodzeniami krawędzi materiału.

Zielski - Sochaczew - rolety dzień i noc
Zielski - Sochaczew - sprzedaż rolet dzień i noc

Zalety rolet dzień i noc z firmy Zielski — Sochaczew

Trudno nie wspomnieć o zaletach, jakie niesie za sobą montaż rolet dzień i noc. Każda z nich powstała na podstawie opinii naszych dotychczasowych Klientów. Trudno o bardziej wiarygodne informacje niż te od użytkowników. Do najczęściej wymienianych zalet rolet dzień i noc zaliczyć należy:

  • wyjątkowa elegancja rozwiązania;
  • szeroka kolorystyka;
  • duża oferta transparentności i rodzajów tkanin,
  • precyzja wykonania;
  • dopasowanie do konkretnych wymiarów okien;
  • duża kontrola nad przepustowością światła z zewnątrz;
  • możliwość montażu na oknach drewnianych, PCV i aluminiowych;
  • uniwersalność i funkcjonalność rozwiązania;
  • dopasowanie do różnych stylów aranżacji wnętrz.

Umów wycenę żaluzji dzień i noc do domu i biura!

Pełny katalog żaluzji dzień i noc dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów.

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu żaluzji okiennych! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.

Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew