Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe do domu i biura — Zielski Sochaczew

Żaluzje aluminioweprzesłony okienne do pomieszczeń. Chronią przed światłem i ciepłymi promieniami słonecznymi. Z tego powodu są chętnie wykorzystywane w przestrzeniach klimatyzowanych. Żaluzje aluminiowe stanowią wystrój idealny do biur i domów. Równie elegancko prezentują się w mieszkaniach i apartamentach. Ich bogate wzornictwo i kolorystyka wykorzystywane są w dekorowaniu wnętrz. Aluminiowe lamele są łatwe w konserwacji i czyszczeniu. Chowane są w eleganckich, dyskretnych kasetach. Żaluzje aluminiowe to doskonały wybór do każdego domu i biura.

Zielski Sochaczew - sprzedaż i montaż żaluzji aluminiowych 25 mm

 

 

Żaluzje aluminiowe 25 mm na wymiar

Żaluzje o szerokości lameli 25 mm stosuje się na mniejsze okna. Powiększają optycznie przestrzeń niewielkich pomieszczeń. Są łatwe w użytkowaniu. Żaluzje aluminiowe 25 mm polecane są do mieszkań, czy niewielkich domów i biur. Dostępne są w wielu wzorach i kolorach, przez co łatwo dopasować je wnętrza. Żaluzje 25 mm wykonywane są także na wymiar. Zapewnia to całkowite pokrycie przestrzeni okiennej, dobre zaciemnienie i przyzwoitą termoizolację.

 

Żaluzje aluminiowe 50 mm na wymiar

Żaluzje aluminiowe 50 mm preferowane są do dużych wnętrz i przeszkleń. Idealnie dopasowują się do dużej przestrzeni. Są do tego dość lekkie i wygodne w obsłudze. Żaluzje 50 mm doskonale pasują do dużych salonów i pokoi, biur, czy sal. Są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Dają dobre zaciemnienie i komfort chłodu. Żaluzje 50 mm do dużych okien są też praktyczne. Łatwiej nimi sterować na dużych powierzchniach przeszkleń. Są produkowane na wymiar. W ofercie znajduje się duży wybór wzorów i ciekawa kolorystyka żaluzji aluminiowych.

Duży wybór wzorów i kolorów żaluzji aluminiowych — Zielski Sochaczew

Wybór wzorów i kolorów żaluzji aluminiowych wpisuje się w szeroką ofertę firmy Zielski Sochaczew. Wybór wcale nie jest oczywisty. Kolorystyka żaluzji ma wpływ na wystrój pomieszczenia. Warto zastanowić się nad wyborem właściwego odcienia. Ten rodzaj przysłon okiennych to także duży wybór wzorów. Nowoczesne żaluzje są starannie wykonane. Wymagają też estetycznego montażu. Gwarantuje to doskonały nastrój, jaki stworzą podczas użytkowania.

Zielski Sochaczew - sprzedaż i montaż żaluzji aluminiowych 50 mm
Zielski Sochaczew - żaluzje aluminiowe do domu i biura - szeroka oferta wzorów i kolorów

 

 

Montaż żaluzji aluminiowych na wymiar

Montaż żaluzji aluminiowych poprzedzony jest pobraniem wymiarów. W następnej kolejności należy dokonać wyboru szerokości, wzoru i koloru lameli. To ważny etap. Szeroka oferta sprawia, że trudno od razu wybrać odpowiedni odcień. Tego rodzaju przysłona okienna może wtapiać się w kolor otoczenia. Może też posłużyć za kontrast podkreślający kolor dodatków. Żaluzje aluminiowe przygotowywane są na wymiar, stąd ich montaż nie jest trudny. Wykonujemy go na etapie wykańczania wnętrz lub podczas remontu.

 

Konserwacja żaluzji aluminiowych

Konserwacja żaluzji aluminiowych nie jest uciążliwa. Ich powłoka nie gromadzi kurzu. Warto jednak odświeżyć je co jakiś czas wilgotną szmatką z nieinwazyjnym detergentem. Z dobrym efektem można je czyścić szczotką do kurzu. Dobrze zamontowane nie wymagają serwisu. Są estetyczne. Poprawiają optycznie wizerunek miejsca. Do tego żaluzje aluminiowe są łatwe w obsłudze i konserwacji.

 

Umów wycenę żaluzji aluminiowych do domu i biura!

Pełny katalog żaluzji aluminiowych dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów.

Zielski Sochaczew - żaluzje aluminiowe - darmowa wycena

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu rolet zewnętrznych! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.

Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew