Rolety i zasłony rzymskie

Rolety rzymskie na wymiar — Zielski — Sochaczew

Rolety rzymskie to jedna z tych przysłon okiennych, które nadają stylu wnętrzom. Są bardzo ozdobne. Łatwo też dopasować je do pomieszczeń. Stąd rolety rzymskie doskonale pasują do salonu, kuchni i innych pokoi. Są estetyczne i uniwersalne. Ich nazwa nie jest przypadkowa. Rolety, czy też zasłony rzymskie pamiętają czasy starożytności. Ówcześnie miały one formę materiału upinanego w oknie. Namoczone chroniły przed prażącym słońcem i wysoką temperaturą. Dziś jest to nowoczesne rozwiązanie, które przede wszystkim chroni przed zbytnim nasłonecznieniem. Idealnie nadają się także do ukrycia wnętrz przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów. Gwarantują prywatność i chronią przed kurzem z zewnątrz. Zimą chronią też przed utratą ciepła przez okienne szyby. Rolety rzymskie wykonywane są na konkretny wymiar. Stąd ich duża popularność. Odgrywają dużą rolę w aranżacji wnętrz. Są ozdobą okien stosowaną przez wielu projektantów. Łączą w sobie funkcjonalność, elegancję oraz nieskomplikowany montaż. Zarówno zwinięte, jak i w pełnej okazałości prezentują się wyjątkowo stylowo. Tkanina rolety rzymskiej odpowiada za przyjemny nastrój i tworzy oryginalną akustykę wnętrza. Wygłusza też odgłosy dochodzące z zewnątrz.

Zielski - Sochaczew - zasłony rzymskie na wymiar - sprzedaż i montaż

Nowoczesne rolety rzymskie do salonu i kuchni

Rolety rzymskie doskonale nadają się do salonu i kuchni. Duży wpływ ma na to duży wybór i szeroka kolorystyka tkanin. Ich atutem jest funkcjonalność i możliwość dopasowania do każdego niemal wnętrza. Rolety rzymskie mogą pełnić funkcję oryginalnej zasłony i żaluzji. Wszystko zależy tu od kreatywności użytkowników. Posiadają samohamujący mechanizm koralikowy. Umożliwia on płynną obsługę. Daje pewność, że zasłona rzymska pozostanie w docelowym ustawieniu. Mechanizm jest niezwykle precyzyjny i cichy. Największą rolę odgrywa tu jednak tkanina. To jej rodzaj i kolor w największym stopniu wpływa na wygląd rolet rzymskich. Wśród nich znajdziemy mniej i bardziej transparentne rodzaje. W zależności od potrzeb przepuszczają odpowiednią ilość światła. Warto tu dodać, że rolety, czy też żaluzje rzymskie, są łatwe w czyszczeniu.

Nowoczesne zasłony rzymskie do domu i biura

Zasłony rzymskie to nowoczesne rozwiązanie do domu i biura. Doskonale kreują przestrzeń. Nadają pomieszczeniom stylu i smaku. Pozostawiają też kilka możliwości ich montażu. W firmie Zielski — Sochaczew z łatwością dobierzemy odpowiednie dla potrzeb Klientów. Rolety rzymskie składają się w estetyczną fałdę. Zajmują nieco więcej miejsca niż tradycyjne żaluzje. Są jednak znacznie efektowniejsze w wyglądzie. Wyglądają doskonale zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. Rolety rzymskie są ponadto idealnie dopasowane na wymiar do okna. Świetnie wyglądają zarówno na mniejszych, jak i dużych przeszkleniach. To wyjątkowa ozdoba każdego wnętrza. Komponują się z minimalistycznym, jak i klasycznym stylem wystroju.

Zielski - Sochaczew - rolety rzymskie na wymiar - sprzedaż i montaż
Zielski - Sochaczew - sprzedaż i montaż rolet rzymskich do domu i biura

Rolety rzymskie Łowicz, Sochaczew – zalety

 

Mówiąc o roletach rzymskich trudno nie dostrzec ich zalet. To one mają wpływ na dużą popularność tych przysłon okiennych. Nic dziwnego. Opinie Klientów na temat rolet rzymskich mówią same za siebie. Do największych zalet zaliczyć należy:

  • efektowny i oryginalny wygląd;
  • możliwość dopasowania rolet rzymskich na każdy niemal wymiar;
  • szeroka gama tkanin do produkcji;
  • duża ilość dostępnych kolorów;
  • bezpieczeństwo i prostota użytkowania;
  • wysoka jakość zasłon rzymskich poparta stosowną gwarancją;
  • możliwość regulowania stopnia zaciemnienia pomieszczenia,
  • łatwe utrzymanie rolet rzymskich w czystości.

To tylko niektóre z opinii na temat rolet, czy też zasłon rzymskich. Należy tu jeszcze dodać łatwy ich montaż. Odbywa się on przy minimalnej emisji pyłu i kurzu. Stąd może on być realizowany niemal w każdej chwili. Łatwo też jest utrzymać je w czystości. Ich demontaż jest prosty. Tkaniny zaś w większości można prać w łagodnych detergentach.

Już teraz zapraszamy do kontaktu! Rolety rzymskie – Skierniewice, Łowicz, Żyrardów, Sochaczew

Umów wycenę rolet rzymskich do salonu kuchni i biura!

Pełny katalog rolet rzymskich dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów, Skierniewice.

Zielski Sochaczew - sprzedaż i montaż żaluzji rzymskich

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu rolet wewnętrznych! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.

Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew