Żaluzje bambusowe na wymiar

Żaluzje bambusowe do salonu i kuchni – Zielski – Sochaczew

Żaluzje bambusowe są ponadczasowym rozwiązaniem. Przemawia za tym wzór oraz materiał wykorzystany do produkcji lameli. Naturalny bambus jest lekki. Znacznie lżejszy od drewna. Odpowiednio wykończony jest surowcem znajdującym szerokie zastosowanie w wykończeniu wnętrz. Jest niezwykle dekoracyjny. Wyróżnia się wyglądem na tle innych przysłon okiennych. Żaluzje bambusowe pasują zarówno do salonu, jak i kuchni. Są uniwersalne. W naturalnych, prostych wnętrzach stanowią ozdobę podkreślającą styl. Nadają też kontrastu.

Zielski - Sochaczew - roleta bambusowa - realizacja własna montażu

Konstrukcja żaluzji bambusowych

Konstrukcja żaluzji bambusowych pozwala na sterowanie ilością światła wpadającego do salonu, kuchni i innych pomieszczeń. Można regulować też kąt jego padania. Mechanizm działa lekko i intuicyjnie. Uwagę zwracają starannie dobrane elementy wykończeniowe. Pokrętło, obciążnik sznurka czy maskownica rynny górnej pasują idealnie do całości bambusowych żaluzji. Chronią kuchnię, salon i biura przed nadmiernym nagrzaniem. W ciągu dnia lamele przepuszczają dużą ilość światła, wieczorem pozwalają odizolować się od oświetlenia z ulicy i wzroku przechodniów.

Wybór i kolory żaluzji bambusowych na wymiar – Zielski – Sochaczew

Dużym atutem żaluzji bambusowych jest ich bogate wzornictwo i kolorystyka. W Firmie Zielski – Sochaczew przykładamy dodatkowo szczególną uwagę, by oferta obejmowała najnowsze rozwiązania. Zarówno mechaniczne, jak kolorystyczne. Skutkuje to dużym wyborem żaluzji bambusowych do zawieszenia w salonie, kuchni i biurze. Ich jakość i wykonanie z pewnością zachwycą osoby ceniących naturalne piękno oraz niepowtarzalny wystrój wnętrza. Żaluzje bambusowe są proste, eleganckie i dopasowane na wymiar.

Żaluzje bambusowe – naturalne piękne okno

Lamele żaluzji bambusowej dostępne są w szerokościach 25 mm oraz 50 mm. Węższe idealnie nadają się do domowego biura, pokoju oraz kuchni. Są lekkie i funkcjonalne. Lepiej prezentują się w mniejszych pomieszczeniach. Wyglądają naturalnie i nowocześnie zarazem. Żaluzje bambusowe 50 mm znajdą zastosowanie w salonie. Świetnie nadają się jako wykończenie w stylu skandynawskim i glamour. Doskonale prezentują się w witrynach restauracji, sklepów i biur. Nabierają zupełnie innego wyglądu w dużych pomieszczeniach. Naturalne piękno żaluzji bambusowych podkreślone jest wysoką jakością ich wykonania.

Zielski - Sochaczew - rolety bambusowe - montaż - realizacja
Zielski - Sochaczew - Żaluzje bambusowe do kuchi - montaż - realizacje

 

Montaż żaluzji bambusowych – pomiar, doradztwo i wycena gratis!

Firma Zielski – Sochaczew zapewnia montaż zakupionych żaluzji bambusowych. Oferujemy przy tym darmowe doradztwo, pomiary i wycenę inwestycji. Wyboru dokonujemy z katalogów uznanych na rynku producentów rolet bambusowych. Współpracujemy z najlepszymi! Montaż żaluzji bambusowych możliwy jest:

  • na skrzydle okiennym;
  • we wnęce okiennej;
  • na ścianie;
  • do sufitu.

Dokładna sposób montowania żaluzji bambusowych uzgadniany jest indywidualnie z zamawiającym.

Czyszczenie i konserwacja żaluzji bambusowych

Jak czyścić i konserwować żaluzje bambusowe? To specyficzny materiał. Naturalny i wytrzymały. Do czyszczenia żaluzji bambusowych wystarczy wilgotna ściereczka lub gąbka. W przypadku silniejszego zabrudzenia warto użyć mydła lub delikatnego płynu do mycia naczyń. Należy dbać, by nie kurzyły się nadmiernie. Ich wyrazisty wygląd podkreślający wystrój wnętrza jest długotrwały.

 

Umów wycenę żaluzji bambusowych do salonu kuchni i biura!

Pełny katalog żaluzji bambusowych dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów.

Zielski - Sochaczew - żaluzje bambusowe do kuchni, salonu i biura - realizacje

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu rolet zewnętrznych! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.

Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew