Refleksole – rolety screen

Refleksole – rolety screen do domów, biur i mieszkań – Zielski – Sochaczew

Refleksole zewnętrzne to nowoczesny system tekstylnych osłon przeciwsłonecznych. Znane są także jako rolety screen. Specyfika ich budowy spełnia ważną funkcję. Pozwala na oszczędności w ogrzewaniu lub chłodzeniu pomieszczeń. Tworzą one bowiem doskonałą izolację przed czynnikami atmosferycznymi. Refleksole zewnętrze montowane są jako naokienne lub podtynkowe. Skutecznie chronią pomieszczenia przed gorącymi promieniami słonecznymi. Tworzą na oknie dodatkową warstwę izolacyjną. Są odporne na wysoką i niską temperaturę, wiatr oraz lód. Finalnie czyni to znaczące oszczędności w ogrzewaniu i klimatyzowaniu wnętrza budynku. Silniki elektryczne sterujące opuszczaniem i podnoszeniem refleksoli mają skuteczne czujniki przeciążeniowe. Oznacza to, że w przypadku oblodzenia osłony przeciwsłonecznej, nie ulegną awarii.

Refleksole – doskonałe na duże przeszklenia

System rolet screen nadaje budynkom nowoczesnego wyglądu. Refleksole zewnętrzne mogą być montowane jako podtynkowe lub naokienne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są wyjątkową ozdobą i funkcjonalną ochroną przeciwsłoneczną. Doskonale nadają się do dużych przeszkleń. Stąd refleksole chętnie montowane są do ochrony okien domów, mieszkań w blokach, biur i open space`ów. Mogą stanowić też zabezpieczenie werand i tarasów. Są wyjątkowo estetyczne. Kasety wykonane z aluminium skrywają wytrzymałe osłony z nowoczesnych tkanin szklanych i PCV. Z powodzeniem można stosować je także do nietypowych przeszkleń. System naciągów sprawia, że roleta typu refleksol jest usztywniona i zachowuje duże napięcie zabezpieczającej przed warunkami atmosferycznymi tkaniny.

Zielski - Sochaczew - refleksole - sprzedaż i montaż
Zielski - Sochaczew - refleksole do domów, mieszkań i biur

Rolety screen to wyjątkowa różnorodność dopasowana do potrzeb użytkownika. Mogą całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Równie doskonale sprawdzają się jako materiał rozpraszający i odbijający światło słoneczne. Wynika to z dużego wyboru gęstości i kolorystyki zastosowanych do ich produkcji tkanin. Refleksol to także doskonały sposób na rozproszenie dźwięku. Stąd często stosowany jest do wygłuszania pomieszczeń.

Refleksole ZIIIP

Refleksole ZIIIP to doskonały system osłony przeciwsłonecznej. Wyróżnia je specyficzna budowa, która zapewnia ochronę przed wiatrem. W bocznych prowadnicach znajduje się mechanizm prowadzący, który dopasowany jest do specjalnego zamka wtopionego w tkaninę refleksoli. Dzięki takiemu rozwiązaniu materiał ochronny nie wypada z mechanizmu prowadzącego nawet przy bardzo silnych porywach wiatru. Refleksole ZIIIP stanowić mogą doskonałą ochronę przeciwsłoneczną dla dużych przeszkleń oraz tarasów, werand i ogrodowych pergoli.

Markizolety – połączenie rolety przeciwsłonecznej z markizą okienną

Markizolety to nowoczesne refleksole z odchylaną na zewnątrz dolną częścią tkaniny. Takie połączenie dwóch systemów pozwala na jeszcze lepsze sterowanie dopływem światła do pomieszczeń w budynku. Mechanizm pozwala odchylić dolną część refleksoli w przedziale między 90 a 135°. Zaawansowany system można z powodzeniem zintegrować z zarządzaniem inteligentnym domem. W przypadku gwałtownych zmian w pogodzie elektryczne silniki złożą markizoletę zabezpieczając ją przed uszkodzeniem. W czasie gwałtownego nasłonecznienia automatycznie rozwinie się ona zabezpieczając wnętrza budynku przed nadmiernym nagrzewaniem.

Zielski - Sochaczew - sprzedaż i montaż refleksoli

Refleksol w systemie veranda

System veranda to refleksole, które doskonale sprawdzą się do przysłaniania poziomych i skośnych powierzchni okiennych. Świetnie sprawdzi się w zimowych ogrodach i skośnych oknach dachowych. Choć sama kaseta montowana jest w poziomie, refleksol typu veranda świetnie radzi sobie w przysłanianiu przeszkleń o różnym kącie nachylenia.

Umów wycenę refleksoli do domu, mieszkania i biura!

Pełny katalog refleksoli – rolet screen dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów.

Zielski - Sochaczew - rolety screen - refleksole do domów i biur - sprzedaż i montaż

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu rolet zewnętrznych! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.

Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew