Rolety materiałowe

Rolety materiałowe na wymiar — Zielski — Sochaczew

Rolety materiałowe na konkretny wymiar cieszą się niesłabnącą popularnością. To jedna z najprostszych wewnętrznych przysłon okiennych. Mimo to w dużym stopniu wpływają na zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki dużej kolorystyce mają też swój udział w aranżacji i wystroju wnętrz. Rolety materiałowe są doskonałe do domu i biura. Łączą w sobie estetykę, funkcjonalność i niską cenę. Istotnym atutem tego rozwiązania jest możliwość dopasowania do każdego niemal okna. Świetnie nadają się do stolarki drewnianej, PCV i aluminiowej. Wewnętrzne rolety materiałowe charakteryzują się też prostą obsługą i łatwym montażem. W firmie Zielski — Sochaczew dodatkowo kładziemy duży nacisk na estetykę wykonania. Stąd duże grono naszych zadowolonych Klientów.

Rodzaje okiennych rolet materiałowych

W firmie Zielski — Sochaczew oferujemy różne rodzaje rolet materiałowych. Dzielą się one ze względu na budowę i sposób montażu. Każde z nich są wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Są estetyczne. Do tego bardzo eleganckie. Nadają się przez to do wnętrz utrzymanych w różnych stylach. Równie dobrze sprawdzą się w klasycznym, nowoczesnym, jak i minimalistycznym wystroju.

Rolety materiałowe mini

Rolety materiałowe mini to najprostszy system przysłon przeciwsłonecznych. Montowane są bezinwazyjnie do ramy okiennej. Oznacza to, że nie jest konieczne nawiercanie otworów montażowych. Są bardzo eleganckie. Nie wymagają przy tym specjalistycznego montażu. Dodatkowo ten rodzaj rolet materiałowych wyposażony może być w boczne żyłki prowadzące. Sprawiają one, że materiał nie odchyla się od okna. Tym samym przepuszcza minimalną ilość światła z zewnątrz. Rolety materiałowe mini pasują do każdego wnętrza. Ich dużą zaletą jest niska cena.

Rolety materiałowe na wymiar w kasecie

Rolety materiałowe w kasecie są bardzo dekoracyjne i eleganckie. Ukrywają zwinięty materiał przysłony w specjalnym pojemniku wykonanym z PCV lub aluminium. Dodatkowo posiadają specjalne prowadnice ułatwiające suwanie się tkaniny po ramie okna. Nie odstają od niej. Daje to bardzo dobrą skuteczność w zaciemnieniu pomieszczenia. Rolety materiałowe w kasecie wyglądają niezwykle prestiżowo. Charakteryzują się także nieinwazyjnym montażem. Elementy mocowane są do stolarki okiennej za pomocą samoprzylepnych, wytrzymałych taśm.

Zielski - Sochaczew - rolety materiałowe - sprzedaż i montaż
Zielski - Sochaczew - rolety materiałowe na wymiar

 

Wolnowiszące rolety materiałowe

Wolnowiszące rolety materiałowe charakteryzują się nietypowym systemem montażu. Mocuje się je bowiem do ściany lub sufitu. To idealne rozwiązanie na duże powierzchnie przeszkleń. Spełniają funkcję nowoczesnych zasłon, przy czym są znacznie łatwiejsze w czyszczeniu i konserwacji. Roleta opada luźno, przesłaniając okno. Spełnia zarówno funkcję przyciemniającą, jak i termoizolacyjną. Tworzy bowiem przestrzeń między stolarką a materiałem, z którego ją wykonano. Ich funkcjonalność i wygląd sprawdzą się w dużych pomieszczeniach. Nadają się zarówno do salonów, jak i pomieszczeń biurowych.

 

Wewnętrzne rolety materiałowe — kolory

Wewnętrzne rolety materiałowe odgrywają dużą rolę w wystroju wnętrz. Otwory okienne stanowią zazwyczaj dużą płaszczyznę. Ich osłonięcie siłą rzeczy jest bardzo widoczne. Daje to duże możliwości w dopasowaniu ich do wystroju. Rolety materiałowe stosowane są często jako kontrast do dominujących kolorów pomieszczenia. Równie dobrze wyglądają, zachowując spójność z barwami otoczenia. To idealny element wystroju wnętrz. Można dzięki niemu kreować przestrzeń w pomieszczeniach. Kolory rolet materiałowych przybierają zarówno zdecydowane, jak i pastelowe barwy. Wybierając tkaninę, warto wziąć pod uwagę jej przepuszczalność światła. Asortyment jest tu niezwykle szeroki. Tyczy się to zarówno rodzajów, jak i transparentności materiałów. Równie popularne są półprzezroczyste, jak i całkowicie zaciemniające pomieszczenie. To istotne dla Kupujących, którzy niekoniecznie chcą zasłaniać całkowity dopływ światła z zewnątrz. Tkaniny użyte do produkcji rolet materiałowych są niezwykle trwałe. Nie szkodzi im także promieniowanie UV. Oznacza to, że nawet po długim czasie użytkowania kolory nie tracą intensywności. Podczas zakupów warto zwrócić też uwagę na właściwości tkanin w roletach materiałowych. Te różnią się bowiem, nadając przysłonom dodatkową funkcjonalność.

Zielski - Sochaczew - rolety materiałowe na wymiar - wybór kolorów
Zieslki - Sochaczew - rolety materiałowe w dużym wyborze - sprzedaż i montaż
  • Tkaniny transparentne — te rolety materiałowe służą do ochrony pomieszczeń przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Zaciemniają pomieszczenia w niewielkim stopniu. Stanowią jednak doskonałe zabezpieczenie przed ekspozycją pokoi, kuchni czy łazienki na zewnątrz.
  • Tkaniny przyciemniające — takie rolety wewnętrzne nadają półmrok pomieszczeniu. Są idealne do pracy, zwłaszcza przy komputerze. Chronią przed jaskrawymi promieniami słonecznymi i refleksami światła. Idealnie sprawdzają się także w pomieszczeniach służących odpoczynkowi. Tworzą specyficzną, przytulną atmosferę.
  • Tkaniny zaciemniające — sprawiają, że rolety materiałowe niemal nie przepuszczają światła z zewnątrz. To przysłony okienne dedykowane do sypialni, czy pokoju dziecka. Doskonale sprawdzają się w przestrzeniach biurowych. Są idealne do sal konferencyjnych oraz pomieszczeń szkoleniowych.
  • Tkaniny termoizolacyjne — materiał pokryty jest delikatną, perłową warstwą. W dużym stopniu odbija ona promienie słoneczne, chroniąc pomieszczenie przed nagrzewaniem się. Ten rodzaj tkanin może być transparentny, jak i całkowicie zaciemniający. To idealne rolety materiałowe do okien dachowych. Świetnie sprawdzają się także w pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu.

Rolety materiałowe na wymiar — zalety rozwiązania

Popularność materiałowych rolet na wymiar nie słabnie. To jedne z najtańszych przysłon na rynku. Nie dla wszystkich jest to jednak wyznacznik mający wpływ na zakup. Użytkownicy rolet materiałowych wskazują w swoich opiniach na kilka zalet tego rozwiązania:

  • różnorodność tkanin o różnym stopniu transparentności;
  • zróżnicowane sposoby montażu;
  • łatwe wymiarowanie i zakładanie rolet;
  • bardzo duże możliwości dopasowania do wnętrza pomieszczeń;
  • konserwacja i zachowanie w czystości;
  • niska cena rolet materiałowych na wymiar.
Zielski - Sochaczew - rolety materiałowe na wymiar - zobacz ofertę

Konserwacja i utrzymanie w czystości rolet materiałowych

Rolety materiałowe są łatwe w czyszczeniu. Ich największym wrogiem jest kurz. Osiada on na tkaninie. Powoduje z czasem jej zabrudzenie. Sposób na czyszczenie jest jednak banalny. Wystarczy do tego zwykła szczotka do kurzu. Wcześniej należy się upewnić, że jest ona czysta. Można też użyć lekko nawilżonej ściereczki lub chusteczek z wodą dostępnych w większości marketów. Po przetarciu ponownie będą wyglądały jak nowe. Rolety materiałowe nie wymagają przy tym właściwie żadnej konserwacji. Nie należy ich nasmarowywać. Ich mechanizm wykonany jest z wysokiej jakości elementów. Gwarantują one trwałość przez długi okres użytkowania.

 

Umów wycenę rolet materiałowych do domu i biura!

Pełny katalog rolet materiałowych dostępny jest codziennie w naszym biurze obsługi w Sochaczewie. Klientów spoza regionu zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 731 427 673. Umówimy się na darmową wycenę zlecenia z dojazdem. Obsługujemy bowiem także okolice miast: WarszawaŁódźŁowiczŻyrardów.

Zielski - Sochaczew - rolety materiałowe oraz wewnętrzne przysłony okienne

Polub nas na FB! Zajrzyj do naszej galerii zdjęć, m.in z realizacji montażu rolet materiałowych! Sprawdź pełną ofertę i nasze inne usługi. Znajdziesz tam nowoczesne żaluzje przeciwsłoneczne, parapety, okna i drzwi do każdego wnętrza.

Button FB - zobacz więcej realizacji - Zielski - żaluzje zewnętrzne - Sochaczew