Firma

Firma Zielski w obecnej odsłonie działa od niedawna, ale ma solidne fundamenty, ponieważ powstała na bazie 25 lat doświadczenia poprzednich właścicieli, znanych i cenionych dystrybutorów drzwi, okien i systemów przysłonowych. Przekazanie sterów rodzinnej firmy następnemu pokoleniu pozwoliło w ciekawy sposób połączyć tradycję z nowoczesnością i oprzeć filary biznesu na sprawdzonych rozwiązaniach oraz ogromnym osobistym zaangażowaniu.

25 LAT TRADYCJI W BRANŻY

Czerpiemy garściami ze skarbnicy wiedzy zdobytej przez lata zawodowej praktyki.

Tylko sprawdzone produkty

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone produkty najbardziej renomowanych marek.

Jakość i zadowolenie klienta

Stawiamy na najwyższe standardy, dlatego cieszymy się powszechnym uznaniem.

Nasza oferta stale się rozrasta, a my – wciąż rozwijamy. Staramy się na bieżąco śledzić zmieniające się trendy w architekturze i aranżacjach, aby zawsze proponować Państwu najmodniejsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Przykładamy też dużą wagę do profesjonalnej, a przy tym przyjaznej obsługi klienta na każdym etapie współpracy. Poza fachową i troskliwą obsługą, mogą Państwo liczyć także na nasze wsparcie techniczne – z chęcią doradzimy w doborze właściwych rozwiązań, pomożemy w pomiarach i montażu, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy każdą wątpliwość.

Podstawą działalności naszej firmy jest uczciwość i rzetelność – dzięki temu cieszymy się tak dobrą opinią w branży. Kontynuujemy wieloletnią tradycję nieprzerwanie służąc Państwu pomocą w aranżacji wymarzonych przestrzeni i zachowując stale najwyższy standard oferowanych usług. To dla nas prawdziwy powód do dumy!